O firmie

Firma Garden Art Studio została założona w 2010 roku przez Alicję Lesińską w ówczesnym czasie jeszcze studentkę Wydziału Architektury Krajobrazu SGGW. Prace projektowe obejmowały tereny użyteczności publicznej w związku z rozwojem świadomości ekologicznej klientów coraz więcej projektowaliśmy ogrodów przy domach i rezydencjach. Swoją ofertę w 2010 roku poszerzyliśmy o realizację projektów. Od 2013 roku nad projektowaniem czuwa zespół Architektów Krajobrazu.

Zaprojektowaliśmy już dla Państwa 54 ogrody oraz tereny zieleni i ta liczba ciągle rośnie. Duża część zadowolonych z naszych usług klientów na wiele lat powierza nam opiekę nad swoimi ogrodami. Dzięki Nim możemy realizować swoje pasje i przyczyniać się, by nasze otoczenie stawało się coraz piękniejsze.

Zapotrzebowanie na prace brukarskie i kamieniarskie spowodowało otwarcie w 2014 roku nowej firmy BRUK ART TECHNIC specjalizującej się w budowie szlachetnych i niepowtarzalnych nawierzchni z kostki brukowej i kamieni. Dziś w Garden Art Studio zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników budowlanych, ogrodników oraz pilarzy. Od 2012 roku nasza firma rozszerzyła zakres działalności o prace koszenia traw oraz wycinki drzew pod liniami wysokiego napięcia dla firmy SOEN i Energa Operator. Posiadamy zaplecze sprzętowe dla powierzchni do 45 ha oraz uprawnienia na eksploatację urządzeń elektrycznych bez ograniczeń napięcia.